lab 1013 marca 2019 r. w Zespole Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się VIII Międzyszkolny Konkurs Chemiczny  "Chemiczna Głowa".

Konkurs skierowany jest do uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych oraz klas 8 szkół podstawowych. Do konkursu przystępują 3-osobowe zespoły uczniowskie. Każda szkoła może wydelegować do konkursu maksymalnie 1 zespół. Drużynę szkolną może wspierać 5-osobowa grupa kibiców, dla których również przygotowano nagradzane zadania konkursowe.

Uroczyste rozpoczęcie konkursu odbędzie się w auli szkolnej o godz. 1000. Konkurs jest dwuetapowy. Etap I (30 minut) - indywidualna praca uczniów, etap II (45 minut) ? zespołowe rozwiązywanie zadania laboratoryjnego. Na łączną liczbę punktów zdobytą w konkursie przez drużyny szkolne składać się będzie suma punktów zdobytych w części pisemnej i laboratoryjnej.

W trakcie rywalizacji zespołów uczniowskich w laboratorium, w auli szkolnej odbędą się konkursy dla kibiców towarzyszących drużynom. Dla drużyn kibiców, które zbiorą największą liczbę punktów przewidziane są nagrody. Przewidywany czas podsumowania konkursu - godzina  1330

Zgłoszenia do konkursu: fax 77 4834993 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat nad konkursem objęli:

Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle

powmiastoLOGO AZOT