Instytut Badań Edukacyjnych, który na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiada za prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce, ogłosił konkurs kreatywny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów z woj. opolskiego do wzięcia udziału w konkursie,  jednocześnie prosząc Państwa o przekazanie/udostępnienie informacji o nim szkołom, nauczycielom oraz samej młodzieży.

Głównym celem konkursu ?Moje hobby na rynku pracy? jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie w zakresie potwierdzania kompetencji daje ZSK. W konkursie wzięli już udział uczniowie z województwa podkarpackiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym razem przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych stanie młodzież z czterech innych województw!

Zasady udziału:

• Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, małopolskiego, łódzkiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
  • Jego przedmiotem jest przygotowanie pracy graficznej, które tematem przewodnim będzie hasło ?Moje hobby na rynku pracy?.
  • Forma? Dowolna! Może być to więc zarówno obraz, rysunek, zdjęcie, grafika wektorowa, grafika cyfrowa, grafika 3D, jak i komiks lub plakat?
  • Warunkiem udziału jest przesłanie pracy oraz wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2020 roku.
  • Następnie w każdym z województw wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody w wysokości:
    1 800 zł - I miejsce
    1 200 zł ? II miejsce