31 maja 2017 o godzinie 10.00 w auli Zespołu Szkół Nr 3 odbędzie się „Spotkanie Młodych Chemików”, w trakcie którego nastąpi ogłoszenie wyników konkursu dla gimnazjalistów "Młody Alchemik".

Organizatorami Konkursu są Klaster Chemii Specjalistycznej Chem-Ster, Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. oraz Zespół Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu.

Przedmiotem Konkursu jest zaprezentowanie Komisji Konkursowej ciekawego oraz oryginalnego pomysłu, w celu pokazania wszechobecności chemii w życiu człowieka oraz pozytywnego wpływu chemii na życie człowieka.

Uczestnikami konkursu jest 3-osobowy zespół, któremu towarzyszy grupa kibiców. Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów do udziału w konkursie. Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasterchem sterkkpprej