Uczniowie Zespołu Szkól Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu, uczą się od najlepszych hotelarzy w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Grecji
Dzięki nawiązanej współpracy z najlepszymi hotelami w Grecji, już po raz drugi najlepsi uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu wyjeżdżają na 2 miesięczne staże zagraniczne na Wyspy: Kos i Kreta.
Nasi uczniowie swój przyszły warsztat pracy, kształcą w 4 i 5 gwiazdkowych renomowanych hotelach sieci IBEROSTAR.
Do zadań naszych uczniów należy obsługa gości jak również pomoc w organizacji programów animacyjnych i sportowych.
Staże w Grecji to także okazja do wypoczynku na malowniczych Wyspach Kos i Kreta, jak również okazja do zarobienia pieniędzy.
Mamy nadzieję ,że przyszli hotelarze kształcący się w Sławięcicac, na pewno podniosą swoje kwalifikacje zawodowe i wykorzystają je w przyszłej pracy zawodowej.