20 grudnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych z okazji XV Sławięcickiego Spotkania Adwentowego oraz konkursu na najładniejszą bombkę klasową. Wręczaniu dyplomów i nagród towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd.

Najładniejszą bombkę wykonała klasa II TA - BRAWO!

Wyniki konkursu na najaktywniejszą klasę:

I miejsce - klasa I TB - 3 wybrane dni wolne od pytania i kartkówek

II miejsce - klasa I TC - 2 wybrane dni wolne od pytania i kartkówek

III miejsce - klasa I TA - 1 wybrany dzień wolny od pytania i kartkówek.

Wyniki konkursu na najładniejszy stroik:

I miejsce - Kamil Szeszko, klasa I TS

II miejsce - Oliwia Gowin, klasa IV TA

III miejsce - Małgorzata Steć, klasa I TB

Przyznano również nagrody za szczególną aktywność i zaangażowanie w pozyskiwanie sponsorów i organizację Spotkania: Natalii Gizickiej, Bartosza Kaczmarka, Sandry Franecki, Katarzyny Tarasek, Sary Wojciechowskiej, Mai Łobody, Grzegorza Bielawskiego, Hanny Szajner, Moniki Bielas oraz kółka teatralnego i muzycznego.

Serdeczne podziękowania należą się także Natalii Szefer i Patrycji Tomczyk za fotorelację oraz grupie fototechników za zdjęcia z mikołajem.

Wielki dzięki wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania imprezy - Dyrekcji, nauczycielom, panom konserwatorom, paniom z administracji, rodzicom i Wam drodzy uczniowie. Bez wsparcia tak wielu osób, organizacji i sponsorów przeprowadzenie po raz piętnasty naszego Spotkania nie byłoby możliwe.

Jolanta Hyla