zoom

Biuro do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej, ogłosiło rozpoczęcie III edycji konkursu fotograficznego i filmowego ?Zoom na proobronność 2018".

Konkurs jest adresowany do członków organizacji proobronnych i uczniów klas mundurowych. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych filmów i fotografii, podejmujących tematykę proobronną i uhonorowanie ich autorów, kształtowanie postaw patriotycznych, propagowanie działalności organizacji proobronnych oraz szerzenie edukacji obronnej, a także wykorzystanie nagrodzonych projektów w działalności szkoleniowej, edukacyjnej i promocyjnej.

Zgłaszane prace powinny:

1) w kategorii FOTOGRAFIA:

a) spełniać następujące wymogi techniczne:

? formaty: JPG JPEG, TIFF;

? rozdzielczość 300 dpi,

b) jeden twórca może przesłać na konkurs więcej niż jedno zdjęcie, nie więcej jednak niż cztery.

2) w kategorii FILM:

a) być zapisane na nośniku optycznym DVD lub CD w formacie DVD Video lub w plikach w formatach MP4, AVI, MKV, MOV (w przypadku zgłaszania prac pocztą tradycyjną),

b) prace mogą mieć charakter indywidualny lub zbiorowy, w przypadku grupy twórców autorzy filmu są zobowiązani do wskazania w zgłoszeniu jednej osoby upoważnionej do reprezentowania zespołu twórców;

c) film może być nakręcony dowolną techniką i przy użyciu dowolnych środków rejestrujących,

d) czas projekcji filmu 3-15 min.

Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje na jego temat można uzyskać w sali nr 106.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie.